Współpraca – Inteligentny dom

Poznaj nasze produkty.
Instalacje dla przemysłu.

 

Architekt

Ampio Smart Home jest otwarte na współpracę z architektami. Zapewniamy pomoc przy tworzeniu projektu elektrycznego na potrzeby domu inteligentnego. Organizujemy szkolenia dla architektów, które pomagają zrozumieć intencję Smart Home. Dzięki Ampio Państwa projekt nabierze innowacyjnego charakteru. Zapraszamy do kontaktu:


kontakt

lub nr tel: 537 900 640 (Anna Hawryluk)

 
 

Deweloper

Ampio Smart Home daje możliwość uatrakcyjnienia oraz podwyższenia komfortu klientów. Jesteśmy w stanie dostosować nasza ofertę do Państwa indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu:


kontakt

lub nr tel: 537 900 640 (Anna Hawryluk)

 
 
 

Industrial

Ampio to nie tylko inteligentny dom, zajmujemy się również instalacjami dla przemysłu. Zapewniamy doradztwo przy wyborze oferty oraz pomoc w projekcie. Nasza oferta dla przemysłu jest elastyczna, dajemy możliwość dostosowania modułów do indywidualnych potrzeb klienta.


Jednym z naszych największych projektów jest stworzenie modułu na potrzeby firmy Velux, dzięki któremu monitorujemy system przeciwpożarowy. Poprzez witrynę internetową kontrolujemy temperaturę w urządzeniach znajdujących się w halach, w momencie przekroczenia norm wysyłamy powiadomienia, a w przypadku zagrożenia informację z rozgłośni. Na bieżąco udostępniamy podgląd z kamer.


Wykonane instalacje: Stocznia Szczecińska, Velux
 
 
 

Kompatybilność

Współpracujemy z: KNX, Z-Wave, LoRa, Sonos, Satel, Jablotron, D-Link, Google Home


 
napisz do nas znajdź dystrybutora
Go to Top
Ampio Smart Home
Chopina 35
71-450 Szczecin, Polska
Copyright © 1997-2017
Facebook