DI EXPO Warszawa 3-5 marca 2017

Posted on 7 marca 2017 by ampio Kolejna edycja Targów Dom Inteligentny za nami! Dla naszego zespołu okazały się one szczególnie udane – Ampio Smart Home otrzymało wyróżnienie za najlepszą prezentację systemu domu inteligentnego. To dla nas ogromna radość. Bardzo dziękujemy za docenienie i gwarantujemy, że to nie koniec naszych możliwości. Dzięki takim nagrodom mamy siłę do dalszego działania, aby na kolejnych targach móc Państwu pokazać jeszcze więcej nowych, ciekawych i przydatnych rozwiązań.
Nagroda dla Ampio SmartHome za najlepszą prezentację systemu inteligentnego domu
Tak, jak co roku można się było osobiście przekonać o tym, jak działa nasz system. Z nowości zaprezentowaliśmy: prototyp drona do monitorowania posesji, integrację z Chromecast, moduł Z-WAVE , pełną integrację z MODBUS RS485 oraz powiadomienia SMS o zdarzeniach w domu.

Stoisko targowe Ampio SmartHome na DI-EXPO 2017- Stadion Narodowy w Warszawie
Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i odwiedzenie naszego stoiska. Prezentowanie Państwu naszego systemu było jak zawsze wielką przyjemnością. Komu nie udało się dotrzeć do Warszawy, zapraszamy już w ten weekend (11-12 marca) do Wrocławia na Targi Mieszkań i Domów. This entry was posted in wydarzenia - artykuły. Bookmark the permalink.

Comments are closed.

Ampio Smart Home
Chopina 35
71-450 Szczecin, Polska
Copyright © 1997-2017
Facebook